Swoją wiedzą, kulturą osobistą i umiejętnościami będziesz razam z nami,
tworzył piękną historię naszej szkoły i swojego życia.
Największą przyjemnością w życiu jest zrobić coś,
o czym ludzie mówią, że jest niemożliwe. Walter Bagehot
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna O szkole Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i olimpiad 2016/2017

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i olimpiad 2016/2017

Laureaci i Finaliści Konkursów Przedmiotowych i Olimpiad

w roku szkolnym 2016/2017:

Robert Janda IIIa
Finalista XLI Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego
Laureat II Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSH
Finalista XLIII Olimpiady Historycznej organizowanej przez Polskie Towarzystwo Historyczne
I miejsce w II Powiatowym Konkursie Poliglotów

Michał Siporski IIIa
Finalista II Olimpiady Wiedzy Historycznej COPTIOSH

.......................................................................................................................................

......................................................................................................................................

Laureaci i finaliści

Konkursów Przedmiotowych

organizowanych przez

Mazowieckiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2016/2017

 

Nazwisko i imię ucznia

 

Nazwa konkursu

LAUREACI

1

Katarzyna Czapska    kl. III A

 

Konkurs  Języka Angielskiego

FINALIŚCI

1

Jagoda Klimek           kl. III C

Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

2

Michał Kolb              kl. III A

Konkurs Języka Angielskiego

3

Jan Trebnio                kl. III B

Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

4

Martyna Chróst          kl. III A

Konkurs Geograficzny

 

 ....................................................................................................................................................

.....................................................................................................................................................

 

 

LAUREAT

VII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

w roku szkolnym 2016/2017

organizowanej przez

Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu:

Michał Kolb uczeń kl. III AG

.....................................................................................................................

......................................................................................................................

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

I miejsce - Jakub Tarczyński

..........................................................................................................................................................

..........................................................................................................................................................

Laureaci i Finaliści Konkursów Przedmiotowych

organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie

w roku szkolnym 2015/2016

 

LAUREACI:

 

Imię i nazwisko ucznia

Przedmiot

Opiekun

1. Klimek Rafał kl. III CG

         Konkurs Wiedzy                         o Społeczeństwie   

          Konkurs Chemiczny

p. Marek Pałdyna

p.Anna Makowska

2. Krupa Dawid kl. III BG

           Konkurs Historyczny

p. Małgorzata Kiełczykowska

3. Šapkova Inna kl. II BG

          Konkurs Języka Rosyjskiego

p. Anna Bujalska

4. Tarczyński Jakub kl. III BG

           Konkurs Chemiczny

p.Anna Makowska

5. Gańko Magdalena kl. II BG

           Konkurs Języka Polskiego

p. Grzegorz Gańko

6. Sabak Aleksander kl. III CG

           Konkurs Matematyczny

p. Marzanna Grzelczak

7. Tkaczyk Weronika kl. III BG

           Konkurs Biologiczny

p.Elżbieta Mejszutowicz

 

FINALIŚCI:

 

1. Klimek Rafał kl. III CG

           Konkurs Matematyczny

p. Marzanna Grzelczak

 

Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl