Naszą misją jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Swoją wiedzą, kulturą osobistą i umiejętnościami będziesz razem z nami,
tworzył piękną historię naszej szkoły i swojego życia.
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna Aktualności 2016/2017 Pływacy z Macierzanki w natarciu!
2017-02-12

Pływacy z Macierzanki w natarciu!

6 lutego na pływalni MOSiR-u odbyły się Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego  i Powiatu Mińskiego w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych 2017. Nasi gimnazjaliści zdobyli szereg medali oraz zakwalifikowali się do zawodów regionalnych.

Złote medale zdobyli:

Aleksandra Radomińska w konkurencji 50 m stylem dowolnym dziewcząt lat 16

Piotr Łuszczyk w konkurencji 50 m stylem klasycznym chłopców lat 16

oraz w konkurencji 50m stylem dowolnym

 

Srebrne medale zdobyli:

Marcelina Komorek  w konkurencji 50  m stylem dowolnym dziewcząt lat 14

Aleksandra Radomińska w konkurencji 50 m stylem klasycznym dziewcząt lat 16

Michalina Ulicka w konkurencji 50 m stylem dowolnym dziewcząt lat 16

Witold Wąsak w konkurencji 50 m stylem klasycznym chłopców lat 16

Antoni Olszewski w konkurencji 50 m stylem dowolnym chłopców lat 16

 

Brązowe medale zdobyli:

Marcelina Komorek  w konkurencji 50  m stylem grzbietowym dziewcząt lat 14

Marta Cholewa w konkurencji 50  m stylem dowolnym dziewcząt lat 15

Michalina Ulicka w konkurencji 50  m stylem klasycznym dziewcząt lat 16

Maciej Wrona w konkurencji 50 m stylem grzbietowym chłopców lat 14

Michał Tarczyński w konkurencji 50 m stylem klasycznym chłopców lat 16

oraz w konkurencji 50 m stylem dowolnym

 

Kwalifikacje do mistrzostw regionalnych zdobyli także:

Barbara Mrzygłód w stylu dowolnym dziewcząt lat 14, Bartłomiej Stupnicki w stylu grzbietowym i dowolnym chłopców lat 14, Antoni Olszewski w stylu klasycznym,  Witold Wąsak w stylu dowolnym

 

Tego dnia rozegrano również Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego  i Powiatu Mińskiego w Pływaniu Szkół Ponadgimnazjalnych 2017.

Złote medale zdobyli:

Mikołaj Komorek w konkurencji 50 m stylem klasycznym

Mikołaj Kupidura w konkurencji 50 m stylem dowolnym

Srebrny medal zdobył:

Mikołaj Komorek w konkurencji 50 m stylem dowolnym

Brązowy medal zdobyła:

Maria Kuca w konkurencji 50 m stylem klasycznym

 

Kwalifikacje do mistrzostw regionalnych zdobyli także:

Martyna Lenarczyk  w konkurencji 50 m stylem klasycznym, Mikołaj Kupidura w konkurencji 50 m stylem klasycznym, Błażej Duszczyk w konkurencji 50 m stylem klasycznym i w konkurencji 50 m stylem dowolnym.

 

W kategorii 4x50m stylem dowolnym  nasze sztafety okazały się bezkonkurencyjne:

Dziewcząt w składzie: Maria Kuca, Martyna Lenarczyk, Milena Milik, Zuzanna Kruk

Chłopców w składzie: Mikołaj Komorek, Mikołaj Kupidura, Błażej Duszczyk, Jakub Safaryn.

 

Pływakom gratulujemy i trzymamy kciuki za region. Zawody już w marcu!

wróć
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl