Strona główna Aktualności 2016/2017
2017-01-20

9 lutego w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach odbędzie się II Regionalny Konkurs Poloneza Studniówkowego. Do udziału w konkursie zaproszeni są uczniowie wszystkich klas maturalnych w okolicy, którzy przygotowują się do prezentacji poloneza podczas balów studniówkowych. Na grupy zwycięskie czekają ciekawe i atrakcyjne nagrody.

Nagroda główna to impreza z cateringiem w przepięknym dworku Reymontówka w Chlewiskach koło Siedlec.

Niektóre postanowienia regulaminowe:

1. W konkursie mogą wziąć udział podmioty artystyczne złożone z maturzystów przystępujących do egzaminu w 2017 r. oraz ich partnerzy.

2. Maturzyści muszą stanowić min. 50% uczestników prezentacji.

3. Liczebność grupy musi zawierać się między 8 a 16 parami tańczącymi.

4. Każdy z tańczących może znaleźć się tylko w jednej grupie konkursowej.

5. Każda grupa przygotowuje i prezentuje autorską choreografię i podkład muzyczny.

6. Czas trwania prezentacji 4-8 min.

7. Grupa prezentuje się w strojach wizytowych. Mile widziane ciekawe, przemyślane akcenty.

8. Konkurs ma zasięg regionalny.

9. Grupy mogą reprezentować szkoły, klasy oraz inne placówki oświatowe publiczne i niepubliczne.

Więcej szczegółów na: www.mok.siedlce.pl

Patronat Honorowy na wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Siedlce.

W ubiegłym roku finalistami zostali maturzyści ze Szkół Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim. Tym razem wygra może Piękna. Zapraszamy do udziału w konkursie!